Переваги замовлення товарів у Китаї. Гнучкі тарифи авіаперевезення.

За кілька останніх років якість китайських товарів значно покращилася. Китайські виробники намагаються підняти якість своїх виробів до європейських стандартів.

Немає проблем зі спілкуванням, оскільки більшість китайських партнерів вільно володіють англійською мовою, є й багато таких, хто розмовляє українською.

Напрацьовано ефективні логістичні схеми транспортування товарів з Китаю на американський континент, у країни Європи. 

Є ще кілька незаперечних переваг закупівлі товарів у Китаї. 

Найсуттєвіші переваги:

 • Ціна товару. Дешевизна робочої сили, мінімальна собівартість дають змогу торгівцям продавати придбані в Китаї товари з великими націнками і підтримувати рентабельність торгівлі на високому рівні.
 • Величезний асортимент вироблених товарів. У цьому можна переконатися ще до поїздки в Китай. Досить детально ознайомитися з пропозицією на різних торгових майданчиках в Інтернеті. Широка шкала параметрів продукції, особливо таких як ціна і якість, готовність продавців зробити знижку оптовим покупцям, дають змогу закуповувати товар на дуже вигідних умовах. Це стосується не тільки товарів широкого вжитку, а й ексклюзивних продуктів, продаж яких принесе великий прибуток.
 • Відкритість і постійна готовність китайських партнерів до співпраці. Великі фірми мають можливість запропонувати найвигіднішу ціну, але диктуватимуть свої умови щодо розміру мінімальної закупівлі та мінімальної частоти замовлень. Дрібні оптовики охоче надають безоплатні зразки, готові робити знижки, пропонують варіанти безоплатної доставки і готові почати роботу з мінімальних партій заради можливості укладення взаємовигідних угод. Але у них може бути обмежений асортимент товарів або недостатня їхня кількість для покриття вашого запиту.

Авіадоставка

Пошук відповідних постачальників і закупівля товару – це важлива частина торгової операції, але попереду ще доставка його за призначенням.

Є кілька способів транспортування вантажів. Найшвидший з них – авіадоставка. Це відносно дорогий спосіб і використовують його у випадках, коли розрахунковий прибуток за рахунок терміновості доставки перевищує витрачені на транспортування кошти, а також коли авіадоставка є єдиним підходящим способом:

 • Продукти з обмеженим терміном придатності;
 • Тендітні речі, що вимагають особливої обережності під час переміщення;
 • Цінні речі, електроніка, документи;
 • Ексклюзивні сезонні партії одягу.

Тарифи на авіаційну доставку вантажів

Вони гнучкі й залежать від кількох чинників:

 • Спосіб або схема транспортування;
 • Вага, габарити вантажу;
 • Категорія вантажу;
 • Категорія доставки: стандарт, експрес, “під двері”;
 • Дистанція.

Вартість послуги транспортування вантажів у різних фірм різна, але якщо в оборудці бере участь ефективний логістичний партнер, то оптимізувати закупівельну ціну вдається, як правило, і для оптовиків, і для клієнта, зацікавленого в разовій покупці.

Допомога посередників

Якщо самостійний пошук товарів видається вам ризикованим і немає достатнього досвіду транспортування закуплених партій вантажів, то краще скористатися послугами спеціалізованих посередників.

Логістичний оператор допоможе вам розв’язати всі питання, від пошуку продавців і закупівлі товарів та укладення договору до забезпечення його безпечного транспортування і своєчасної доставки на вашу адресу. Зокрема, підкаже варіанти оптимізації перевезення вантажу шляхом перерозподілу окремих його частин у різні групи за вагою, з метою зниження тарифів на транспортування і спрощення процедури митного очищення.

Відкрити чат
1
💬 Вам допомогти?
Вітаю 👋
Що веземо?