Оперативна доставка вантажів з Китаю до Європи. Послуги транспортної авіації

В останню декаду став цілком очевидним факт, що найдорожчий вид доставки вантажів – авіаційний – привертає увагу не тільки тих підприємців, рентабельність бізнесу яких залежить здебільшого від швидкості доставки товарів, а також представників середнього бізнесу і навіть дрібних приватників. Вони користуються послугами транспортної авіації не тільки для перевезення партій товарів, а й у суто побутових цілях: відправлення важливої кореспонденції, посилок, святкових подарунків родичам, друзям, діловим партнерам, які проживають і працюють у Китаї. 

Є кілька причин такого розвитку ситуації на ринку транспортних послуг:

  • Європейські та американські компанії, окремі великі підприємці вибрали Китай для розміщення своїх виробничих потужностей через недорогий трудовий ресурс. 
  • За рахунок економії коштів на доступній трудовій силі вдається істотно знижувати собівартість виробленої продукції. А за рахунок цього легко окуповується доставка товарів в Європу і США навіть таким не дешевим видом транспорту як авіаційний. 
  • Тим більше, що високо розвинена логістична система в Китаї буквально запрошує скористатися будь-якою з наявних там транспортних артерій. Країна пронизана густою мережею новітніх автомобільних і залізничних магістралей. Аеропорти міжнародного класу є в будь-яких регіонах країни, плюс автоматизовані порти у великих приморських містах – все це дає змогу організувати швидке, якісне та надійне транспортування вантажів з Китаю, зокрема експрес-доставку негабаритних вантажів, посилок, документів, цінних бандеролей.

Оперативна доставка за повної відсутності ризиків

Доставка товарів з Китаю в Україну, – особливо зараз, під час війни, – в такі короткі терміни була б неможливою до появи на ринку нових цілеспрямованих гравців – логістичних операторів. 

Якщо Ви власник комерційної структури, що спеціалізується на торгівлі одягом, взуттям, електронною технікою та іншими товарами актуального попиту, у Вас є можливість не витрачати свій дорогий час та інтелектуальний ресурс на вирішення суто технічних завдань організації транспортування товарів.

Професіонали логістичних фірм діють за розробленими до дрібниць схемами міжнародної доставки вантажів, зокрема – збірних – з Китаю в Україну. Вони заберуть Ваш товар у виробників або торгових партнерів у Китаї, забезпечать легітимне митне оформлення товару і доставлять його на адресу за системою “door-to-door”. 

Вартість доставки вантажу з Китаю залежить від його маси. Чим більша маса вантажу, тим менша ціна його транспортування.

Для клієнтів “B2B” розроблено цілком доступну за ціною послугу доставки “під ключ”. Участь клієнта в усьому технологічному процесі пересування вантажу – від виробника до збірки в аеропорту відправлення і доставки на адресу одержувача – зведено до мінімуму. 

Відкрити чат
1
💬 Вам допомогти?
Вітаю 👋
Що веземо?