Як правильно вибрати вид авіаперевезення

Якщо Ви використовуєте повітряний транспорт для доставки своїх вантажів не виключно заради фактора часу, значить у Вас є позитивний досвід роботи з експедиторськими компаніями. Саме вони постійно доводять: чітке планування поставок, завчасна верстка графіків вантажних перевезень забезпечують таку економію, що вартість повітряного перевезення лише не набагато перевищує наземну. 

Зрозуміло, для цього необхідно враховувати цілий комплекс різних чинників, насамперед щодо ступеня важливості товарів, що підлягають перевезенню.

Якщо це продукти харчування або медикаменти, що вимагають максимально швидкої доставки, то й вибирати нічого. Доставка за мультимодальною схемою: літаком до найближчих до України аеропортів, далі автомобілями.

З урахуванням інших чинників, логістичний оператор допоможе Вам використовувати авіаперевезення з максимальною можливою ефективністю:

Відправлення вантажу найближчим рейсом (Next flight out)

Це найшвидший і найефективніший спосіб. Ваш вантаж буде відправлено першим же доступним рейсом. 

Консолідована доставка (Consolidated shipping)

Відправлення Вашого товару в складі збірного вантажу. Така послуга хоча і працює за принципом накопичення певного обсягу вантажу для виконання рейсу, є встановлений графік їх виконання. Ви заздалегідь знаєте, як довго Ваш вантаж чекатиме на відправлення. В якості компенсації постачальник послуги авіаперевезення запропонує Вам досить вигідний тариф.

Відкладена доставка (Delayed delivery)

За такого способу перевезення Ви не наполягаєте на терміновості і вантажовідправник, відправляючи більш пріоритетні вантажі, відкладає Ваш товар на третій-четвертий робочий день, до появи на літаку вільного місця. І хоча такий тип перевезення найдешевший порівняно з першими двома, він працює за цілком визначеним і регулярним графіком.

За матеріалами: cargosupport.com.ua

Відкрити чат
1
💬 Вам допомогти?
Вітаю 👋
Що веземо?