Доставка товарів з Китаю в США (044)209-20-88

Доставка товарів з Китаю в США

Один з основних торгових потоків, у якому беруть участь підприємці всього світу, це потік Китай – США. Він же вважається найперспективнішим напрямком на найближче майбутнє через різке зростання попиту на імпортні товари. Значна частина цього попиту припадає на ринок США.

Способи доставки 

Товари, вироблені в Китаї, можуть бути відправленими для продажу в США двома основними способами: звичайною або терміновою доставкою літаками, або морем, вантажними суднами. Вибір транспорту залежить від типу товарів, їхньої кількості та габаритів, а також від фактора часу та конкретних пунктів призначення.

Вибір способу

Оптимальний вибір вам допоможе зробити логістичний оператор. Він має практичний досвід обробки вантажів, володіє всією необхідною інформацією для прийняття будь-яких рішень. Залежно від типу, кількості та габаритів товарів, а також з урахуванням пунктів призначення, оператор пропонує найкращій спосіб доставки, сприяє у складанні пакетів основної та додаткової документації.

Так, наприклад, особливо цінний багаж, або багаж, габарити якого не перевищують один кубічний метр, краще перевозити літаками. А деякі великогабаритні та надмірно важкі вантажі піддаються тільки морському перевезенню

Або такий товар як потужні магніти або літій-іонні батареї є компактним багажем, але вважаються небезпечними для перевезення літаками і потребують значної кількості додаткових дозвільних документів. Такі товари краще відправляти морем.

Логістик-оператор обов’язково з’ясує, чи обладнано склад пункту призначення спеціалізованою технікою для розвантаження контейнерів, та обере оптимальне місце для розвантаження контейнерів, перевантаження і подальшого проходження багажу.

Терміни доставки

На повітряне транспортування вантажів з Китаю до США зазвичай потрібно від 1 до 10 днів, залежно від заявленої терміновості.

Доставка морем – від 30 днів.

На строки виконання заказів впливає фактор збігу термінів доставки  з датами  китайських національних свят, а також ажіотажний період різдвяних свят у США.

Перевезення збірних вантажів

Це найвигідніший варіант транспортування вантажів з Китаю до США. У разі якщо у відправника немає достатньої кількості товару для заповнення окремого контейнера, кілька відправників ділять між собою вартість доставки. Після прибуття вантажу в порт призначення вміст контейнерів проходить деконсолідацію.

Вишенька на торті: криза зриву термінів поставок, викликана пандемією Covid19, закінчилася.