Залізничні перевезення – Доставка вантажів з Китаю до Європи — України

Залізничні перевезення з Китаю в Європу стають все більш популярною альтернативою морським перевезенням для швидкої доставки товарів з Китаю в Європу, пропонуючи більш короткий транзитний час, ніж морські перевезення, і більш низьку вартість, ніж авіаперевезення.

Залізнична лінія Іу – Мадрид, також відома як “Новий Шовковий шлях”, є найдовшою вантажною залізничною лінією в світі і з’єднує Китай, Казахстан, росію, Білорусь, Польщу, Німеччину, Францію та Іспанію. 

Одна з гілок цього шляху проходить через Україну і на кордоні з Угорщиною вливається в мережу залізниць Євросоюзу.

Скільки часу триває поїздка з Китаю до Європи – України?

В залежності від місця відправлення та призначення тривалість поїздки варіюється від 15 до 20 діб. Тобто, час транспортування грузів залізницею вдвічі швидший, ніж ви можете дістатися морем! 

Власники великих партій товару мають можливість зафрахтувати весь поїзд. У такому разі час у дорозі від Китаю до Європи складе всього 12 днів

Переваги залізничних перевезень між Китаєм та Європою?

Залізничний транспорт стає все більш важливим і конкурентоспроможним видом транспорту зі Сходу на Захід. Китайська сторона спрямовує значні інвестиції на розвиток Шовкового шляху з метою оптимізації затримок і витрат. Очікується, що нові залізничні маршрути між Китаєм і Європою змінять структуру торгівлі, кинувши виклик авіакомпаніям і судноплавним компаніям. 

Дійсно, вартість залізничних перевезень на половину нижча, ніж вартість авіаперевезень, а транзитний час майже вдвічі коротший, ніж у морських перевезень!

  • Регулярні відправлення з найбільших бізнес-центрів Європи та Азії.
  • Швидке та безпечне транспортування Вашого вантажу в повних контейнерах або у складі збірних вантажів.
  • Визначений і надійний час транзиту – від 15 до 20 днів.
  • Екологічно чиста альтернатива для транспортування Ваших вантажів.
  • Можливість використання спеціальних транспортних засобів та інших контейнерів, таких як рефрижератори, відкриті топи, цистерни.

Доставка від дверей до дверей.

Хочете перебувати в душевному спокої, поки ваші вантажі їдуть з Китаю в Європу? 

Саме для цього й існує послуга “Доставка від дверей до дверей”.

Послуги доставки “від дверей до дверей” мають багато переваг. Як випливає з назви, доставка “від дверей до дверей” означає, що ваші товари будуть забрані за вказаною адресою, а потім доставлені за обраною вами адресою. Ви заощадите час, енергію і, звичайно, гроші. Насправді, саме завдяки комплексним рішенням ми можемо запропонувати вам найкращі ціни!

Ми надаємо таку послугу клієнтам B2B.
Дозвольте нам подбати про всі ваші логістичні потреби.
Гарантуємо вам професійне обслуговування.

Доставка вантажів з Китаю в Європу – Україну АВІАЦІЙНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Доставка вантажів з Китаю до Європу — Україну МОРСЬКЕ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Відкрити чат
1
💬 Вам допомогти?
Вітаю 👋
Що веземо?