Доставка вантажів з Китаю в Європу – Україну

АВІАЦІЙНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Використання вантажних літаків також є поширеним варіантом перевезення товарів для багатьох європейських імпортерів. Авіаперевезення – це безпечний, швидкий і ефективний спосіб транспортування між цими двома територіями.

Існує два види авіаперевезень: звичайні та експрес-перевезення.

Ці два способи суттєво відрізняються один від одного як за ціною, так і за рівнем сервісу.

Звичайні авіаперевезення використовують простір, доступний на звичайних авіалініях, тоді як експрес-перевезення користуються мережею кур’єрських компаній.

Сьогодні швидкий час доставки може мати величезний вплив на нішевий ринок.

Зверніть увагу, що власне авіаперевезення – це всього лише одна ланка в логістичному ланцюжку. Належить ще мати справу зі службами, що забезпечують експорт та імпорт товарів, заповнювати митні декларації, оплачувати збори аеропортів, розформовую та організують доставку вантажу з аеропорту до клієнта тощо. Зазвичай усім цим займаються співробітники логістичного оператора, послугами якого ви користуєтеся.

Скільки коштує повітряні перевезення вантажів між Китаєм і Європою?

Плануючи авіаперевезення в майбутньому, важливо врахувати всі витрати, з якими вам доведеться зіткнутися під час доставки. Ми маємо на увазі, зокрема, аеропортові збори, збори за оформлення документації та декларацій, митні збори і податки.

Що стосується тарифів на авіаперевезення, то вони стягуються відповідно до ваги вантажу в кілограмах.

Зверніть увагу, що стандартні авіаперевезення завжди коштують дешевше за кілограм, ніж у кур’єрських компаніях, оскільки вони не мають набагато вищих фіксованих платежів. Нарешті, перевізник, будь то авіакомпанія або поштове агентство, буде враховувати найбільше значення між вагою брутто (на вагах) і об’ємною вагою (відповідно до розмірів).

Як  розрахувати об’ємну вагу туристичного вантажу?

Для звичайних вантажоперевезень базова ставка – це ставка вагового діапазону, що швидко зменшується, з мінімальною платою за дуже малі вантажі. За тим же принципом, експрес-вага також пропонує тариф за крок в залежності від об’єму вашого вантажу. Як зазначено вище, перевізник базуватиме тариф на більшій з двох величин: вазі брутто та об’ємній вазі, яка розраховується наступним чином:

  • Звичайні авіаперевезення: 1 м кубічний = 167 кг
  • Експрес-авіаперевезення: 1 м кубічний = 200 кг

Скільки часу триває авіаперевезення вантажу з Китаю до Центральної Європи?

Час, необхідний для доставки вантажу з Китаю в Європу, залежить від декількох факторів, таких як відстань, розмір і вага вантажу, маршрути польоту, митні формальності і час обробки на кожному етапі ланцюжка поставок.

В цілому, середній час доставки авіаперевезень з Китаю в Європу – Україну становить близько 7-10 днів для доставки від дверей до дверей і 4-7 днів для доставки з аеропорту в аеропорт. Однак цей час може змінюватися в залежності від вищезазначених факторів і може бути збільшений у разі виникнення таких проблем, як затримки рейсів, проблеми з безпекою або складні митні формальності.

На завершення, наші рекомендації:

Повітряна доставка товарів це найшвидший метод, який є у вашому розпорядженні. Водночас вона також може бути і найдешевшою! 

Звертайтеся до наших менеджерів! Вони будуть раді запропонувати вам максимально ефективне логістичне рішення ваших проблем за доступну ціну.

Доставка вантажів з Китаю до Європу — Україну МОРСЬКЕ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ
Доставка вантажів з Китаю до Європи — України ЗАЛІЗНИЧНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Відкрити чат
1
💬 Вам допомогти?
Вітаю 👋
Що веземо?