Дві стратегії зниження витрат на перевезення вантажів

1. Користуватися послугою групового перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів становить велику частку серед усіх регіональних і міжнародних перевезень. Причина в тому, що воно вигідне як власникам вантажів, так і транспортним компаніям. 

Перевізники отримують можливість максимально використовувати обсяг вантажних кабін транспортних засобів і збільшувати прибуток, виконуючи кілька замовлень однією ходкою. А власник вантажу оплачує тільки частину загальної суми доставки, пропорційно до об’єму, який займає його товар.

Крім того, вантажовласник економить час на оформленні страховки вантажів, – перевізник сам опікується питаннями їхньої страховки.

Збірне перевезення – це перевезення дрібних вантажів різних вантажовласників в одному напрямку в загальному для всіх транспортному засобі. Воно дає змогу зменшити вартість доставки дрібногабаритних вантажів.

Збірний вантаж – це тип вантажу, призначений для транспортування збірними партіями, які складаються штучними одиницями вантажу та тарними обсягами. Тарифи фірм, що здійснюють збірні перевезення, дещо вищі, ніж в інших транспортних компаніях, але відправляти товари в складі збірного вантажу все одно дешевше, ніж окремими транспортними одиницями.

Консолідаційний склад – ключова  ланка в ланцюжку збірного вантажоперевезення. Це спеціальний склад для збору (консолідації) дрібних партій кількох вантажовідправників і відправна точка для перевезення збірних вантажів за заданими маршрутами.

Перевезення дрібнопартійних вантажів (LCL)

Збірні вантажі перевозяться не тільки автомобільним транспортом. Широко практикуються міжнародні перевезення консолідованих партій вантажів морським, залізничним і авіаційним транспортом.

Дрібнопартійні вантажі перевозять у контейнерах за фіксованим тарифом, який зазвичай розраховується від об’єму або тоннажу. Причому ризики, пов’язані з незаповненням контейнера несе оператор, що надає транспортну послугу.

Ще одна перевага такого способу перевезення – в максимальному захисті вантажу від пошкоджень у дорозі. Навантаження і кріплення вантажів в автомобілі або контейнері в пункті консолідації, а потім перевалка в дорозі, розвантаження в терміналі прибуття і подальше транспортування до пунктів призначення здійснюється виключно фахівцями. 

2. Користуватися послугами транспортно експедиційних компаній

Досвідчені фахівці таких компаній підберуть для Вас оптимальні логістичні ланцюжки “Двері-двері”, “Двері-склад”, “Склад-склад”, “Склад-двері”, візьмуть на себе питання страховки вантажу та оформлення всієї супутньої документації. А також підкажуть кілька способів як максимально знизити витрати на перевезення вантажів:

  • Не відправляти товари напередодні різдвяних і новорічних свят у Європі та Америці, а також у період святкування китайського нового року. У ці періоди спостерігається піковий попит на вантажоперевезення, відповідно вартість послуг максимальна.
  • Ретельно вибирати порти, аеропорти та залізничні термінали призначення. Вони мають бути максимально наближені до кінцевих пунктів доставки вантажів.
  • Не захоплюватися частими відправленнями товарів дрібними партіями. Менш часті відправлення більшими партіями обійдуться дешевше.
  • Не нехтувати навіть такими незначними на перший погляд способами зниження витрат, як вибір правильної упаковки. Вона має бути максимально компактною, щоб вантаж займав якомога менше місця. Возити товари в напівпорожніх коробках — марнотратство коштів!
  • Як тільки дозволяє фактор часу, відправляти вантаж морем за вигідними тарифами. Це найефективніший і найекономніший спосіб транспортування вантажів. 
Відкрити чат
1
💬 Вам допомогти?
Вітаю 👋
Що веземо?